KURUMSAL

1000a YAPI mükemmelliğin detaylarda gizli olduğuna inanan felsefi, profesyonel ekibi ve üstün hizmet kalitesi ile siz degerli müşterilerimize emniyetli, estetik ve ekonomik hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
 
1000a YAPI olarak amacımız  Geçmişten bu güne olduğu gibi bu günden de geleceğe, her yönüyle müşteri memnuniyeti olacaktır.
 
1000a YAPI 2003 yılıda kurulmuş, sürekli gelişen, bilgi birikimini teknolojideki yeniliklerle birleştirerek yaşanır ve doğal mekanlar, çağdaş binalar yaparak sizlerin huzuru ve güveni için çalışmaktadır.
 
1000a YAPI Proje Grubu ile gerçekleştirilmeyi bekleyen düşlerinizi, çağın yapı tekniğine göre uygulayıp özgün mekanlar oluşturur, fonksiyonelliği ve estetiği ile sizi farklı çizgilere taşıyacak olan tasarımları sahip olduğunuz mekanları sizin için daha anlamlı ve yaşanır kılar.
 
1000a YAPI, çağdaş kentleşmenin yeşil alanlardan yoksun bırakılmayacağı ilkesinden hareketle rekreasyon gereksinimlerinin karşılanması, çevreye estetik kazandırılması ve hatta kent ikliminin iyileştirilmesi konusunda yeşil alanların özeninin bilincindedir.
 
1000a YAPI Gelişen teknoloji ile yeni bakış açıları, zamana karşı yapılan savaş, rekabet ortamı, verilen sözlerden önce iş teslimi, afetlere karşı sağlamlık ve daha saymakla bitiremeyeceğimiz onlarca sebep artık standartlarımız daha da olgunlaştırmamızı, tekniklerimizi iyileştirmemizi, içinde bulunduğumuz teknoloji denizinin nimetlerinden faydalanmamızı gerektirir.
 
Sağlıklı, huzurlu çalışmalar dileriz.
 
Saygılarımızla....